Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 22 komentarze

Z partyjnego frontu

Madziar Sekator - Płynie we mnie kropla węgierskiej krwi. Działam u źródeł i jestem doskonale poinformowany

Moje komentarze

  • @carcajou
    Zweryfikować moje informacje łatwą sprawą jest. Tylko trzeba mieć możliwość zapytać właściwe osoby.

    Pan Koteusz wie tyle ile doły powinny wiedzieć.
    Bielan i wojny inteligentnych
  • @InaMina
    Polityka to zegarek z nieznanej strefy czasowej z dziobiącymi się kukułkami :-)
    Walki frakcyjne
  • @Mirek
    Kawa na ławę to u Rymanowskiego. Mimo to uważam, że sobie pozwoliłem przemawiać łopatologicznie.
    Walki frakcyjne
  • @circ
    Jest pani charakternym czupurkiem ale marnym materiałem na polityka. Na razie Pan Łazarz błędu żadnego nie popełnił. Ot kilka niewielkich wpadek - oficera służb specjalnych nie atakuje się wprost zwłaszcza jeśli się ma racje. To wtedy zaszczute skunksy pod ścianą. Średnio ale jednak niebezpieczni.
    Walki frakcyjne
  • @thot
    Jednak bym nie przesadzał z tym brakiem poparcia. Sakiewicz tylko zapomina że jego kluby to przybudówka PiS. Odejdzie to ludzie odejdą od niego. Negocjować można i trzeba, ale nie jeden już przelicytował.
    Walki frakcyjne
  • @BłękitnyOceanistniej
    A bez metafor?
    Walki frakcyjne
  • @Szeremietiew
    Romku, gdybyś nie był w tym gronie to może by mi się nie chciało opisywać tą masarnię
    Walki frakcyjne
  • @szuan
    Nie muszę niczego udowadniać, myślący zwyciężą
    Walki frakcyjne
  • @kajka
    Jestem tym który tu teraz jest. Piszę o czym chce, kiedy chce i z powodów które mi się podobają.
    Walki frakcyjne
  • @sosenkowski
    Łazarz planuje słusznie i nie jest tylko gadułą. Może jednak się wycofać albo nie poradzi. Trzeba być twardym i zaciętym bo wiekszość niezależnych poglądów kończy się w dniu wizyty prokuratora.
    Walki frakcyjne
  • @Stefan Dacyszyn
    Proszę więc wybierać Bączka ale później się nie dziwić
    Walki frakcyjne
  • @armiaharów
    Jarosław gra na niską frekwencję, ta daje niewielką szansę samodzielnych rządów. Wycofani to zniechęceni rządzącymi a przeciwnicy PiS. Jeśli ktos pobudzi tych wyborców stworzy dodatkową siłę. Jeśli w to nie wejdzie ktoś od nas to wejdzie Krytyka Polityczna albo podobne cwaniactwo. Nie wiemy co lewica szykuje) Już wolę by weszli w to nasi i dali koalicjanta.
    Walki frakcyjne
  • @bez kropki
    Pewne rzeczy wymusza sam system. Sama chęć zmiany systemu jako antysystemowa wymusza uruchomienie systemowego systemu immunologicznego. Mam nadzieję, że jestem zrozumialy.
    Walki frakcyjne
  • @HMS
    Prooszę pana political fiction to jest wiekszość artykułów w gazetach i forach. Trudno odbiorcy filmu zrozumieć jego produkcję.
    Walki frakcyjne
  • @kokos26
    Z naciskiem na przemyślany
    Walki frakcyjne
  • @Andy-aandy
    Pan nie widział jeszcze brutalnej polityki. To dopiero przygrywka.
    Walki frakcyjne
  • @Mariovan
    Są rzeczy o których opowiadać trzeba inaczej dojdzie do takiego poziomu że rozemocjonowani ludzie nie podadzą sobie ręki choć powinni
    Polityka to sztuka konsyliacji
    Walki frakcyjne
  • @Neuromancer
    Nie dadzą spokoju jeśli Ekran sie nie wycofa. A wycofać się nie powinien. Należy budzić ludzi.
    Walki frakcyjne
  • @Koteusz
    Sprawdzaj pan. Tylko proszę dać znać jak wyszło to pana sprawdzanie heh
    Walki frakcyjne
  • @Fiatowiec
    Pewnych rzeczy w pewnych kręgach wyjasniać nie trzeba, tu trzeba, bo jesteście państwo obiektem ciagłych manipulacji.
    Walki frakcyjne

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031